Prezentujemy prace naszych uczniów, którzy tak widzą naszą (nie?)kochaną Planetę Ziemię.




Tak uczniowie I SPN widzą bociany, które już jakiś czas temu do nas przyleciały i przyniosły wiosnę;-)





Tegorocznym absolwentkom XV Liceum Ogólnokształcącego życzymy dużo szczęścia i satysfakcji w realizowaniu swoich marzeń i pragnień. Życzymy wytrwałości, motywacji i otwartości umysłu podczas egzaminu maturalnego. Aby okazał się doskonałym wstępem w dorosłe życie.
Dyrekcja i nauczyciele ZSO nr 6










