DRODZY RODZICE W TYM ROKU WYBRALIŚMY UBEZPIECZENIE NNW DLA UCZNIÓW W FIRMIE AVIVA, DOSTĘPNE SĄ 4 WARIANTY UBEZPIECZENIA.

OFERTA I WARUNKI DOSTĘPNE TU. I TU

ZGŁASZAMY DZIECKO DO UBEZPIECZENIA KLIKAJĄC W LINK

 

 

po kliknięciu w link przechodzimy do portalu Moja Aviva i tam zawieramy ubezpieczenie w wybranym przez siebie wariancie, potem pojawia się opcja zapłać i dokonujemy płatności , po zaksięgowaniu płatności będzie można pobrać dokument polisy

 

Rada Rodziców stanowi ważny filar wspierający działalność dydaktyczną, wychowawczą i organizacyjną naszej szkoły. Czynny udział rodziców w procesie nauczania, kształtowania postaw dzieci, przekazywania im systemu wartości wspomaga i uzupełnia oddziaływania kadry pedagogicznej. Ponadto Rada Rodziców finansuje nagrody w licznych szkolnych konkursach oraz dla najlepszych uczniów na zakończenie roku szkolnego, współorganizuje szkolne imprezy (festyny, Dzień Dziecka itd.), wyposaża szkołę w pomoce dydaktyczne.

Rada Rodziców wspiera różne szkolne akcje, inicjatywy i działania. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia wszystkich rodziców, za które z góry dziękujemy!

Numer konta Rady Rodziców przy ZSO nr 6:

PKO BANK POLSKI

22 1440 1026 0000 0000 1093 8414

Kontakt z Radą Rodziców Szkoły Podstawowej nr 49 dla Dzieci Niedosłyszących, Szkoły podstawowej nr 53 oraz  XV LO dla Dzieci Niedosłyszących: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.