Szanowni Państwo,

z wielką radością chciałabym poinformować wszystkich, którzy wpłacili 1% podatku dochodowego za 2020 rok, że na konto Fundancji ,,Rodzice Szkole wpłynęło 4092,60 zł, zgodnie z podpisanym Porozumieniem, 75% tej kwoty czyli 3069,50 zł zasili nasze konto.
Bardzo, ale to bardzo gorąco, każdemu z osobna i wszystkim razem, dziękuję w imieniu Rady Rodziców za wszystkie wpłaty.
Rada Rodziców uchwali na co przeznaczymy te pieniądze, o czym Państwa poinformujemy.
W tym roku również przystąpimy do tej akcji, Pod koniec roku wywiesimy plakaty i zamieścimy ogłoszenia na stronie szkoły i prześlemy mejle.
Jeszcze raz dziękujemy.

Z wyrazami szacunku
Sylwia Śliwicka
przewodnicząca RR
 
 
 
 
 ZARZĄD. RADY. RODZICÓW   2021/2022
 
      1. Przewodnicząca: Sylwia Śliwicka III a  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   600-808-888
      2. Vice przewodnicząca:  Małgorzata Chodorowska  IV a  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
      3. Skarbnik:  Anna Kaczyńska IV b  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  692-015-405
      4. Sekretarz:  Sylwia Śliwicka III a
 
   KOMSJA. REWIZYJNA:
 
      1. Przewodnicząca:  Hanna Markowska VIII a
      2. Emilia Mazur-Adamska  II a
      3. Karol Frankowski  II b

***

DRODZY RODZICE W TYM ROKU WYBRALIŚMY UBEZPIECZENIE NNW DLA UCZNIÓW W FIRMIE AVIVA, DOSTĘPNE SĄ 4 WARIANTY UBEZPIECZENIA.

DRODZY RODZICE W TYM ROKU PONOWNIE WYBRALIŚMY UBEZPIECZENIE NNW DLA UCZNIÓW W FIRMIE AVIVA.

PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z MOŻLIWYMI WARIANTAMI UBEZPIECZENIA TU

ZGŁASZAMY DZIECKO DO UBEZPIECZENIA KLIKAJĄC W LINK

 

po kliknięciu w link przechodzimy do portalu Moja Aviva i tam zawieramy ubezpieczenie w wybranym przez siebie wariancie, potem pojawia się opcja zapłać i dokonujemy płatności

po zaksięgowaniu płatności będzie można pobrać dokument polisy.

W razie pytań prosimy o kontakt z 

p. Barbarą Szpakowską

tel.: 602 460 251

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Rada Rodziców stanowi ważny filar wspierający działalność dydaktyczną, wychowawczą i organizacyjną naszej szkoły. Czynny udział rodziców w procesie nauczania, kształtowania postaw dzieci, przekazywania im systemu wartości wspomaga i uzupełnia oddziaływania kadry pedagogicznej. Ponadto Rada Rodziców finansuje nagrody w licznych szkolnych konkursach oraz dla najlepszych uczniów na zakończenie roku szkolnego, współorganizuje szkolne imprezy (festyny, Dzień Dziecka itd.), wyposaża szkołę w pomoce dydaktyczne.

Rada Rodziców wspiera różne szkolne akcje, inicjatywy i działania. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia wszystkich rodziców, za które z góry dziękujemy!

Numer konta Rady Rodziców przy ZSO nr 6:

PKO BANK POLSKI

22 1440 1026 0000 0000 1093 8414

Kontakt z Radą Rodziców Szkoły Podstawowej nr 49 dla Dzieci Niedosłyszących, Szkoły podstawowej nr 53 oraz  XV LO dla Dzieci Niedosłyszących: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.