Jolanta Kasperek - Sut

dyrektor szkoły

 

Iwona Paszkiewicz

wicedyrektor szkoły

 

  1. Bartusch Aleksandra: wychowawca klasy IIc, wychowawca świetlicy
  2. Bielska Małgorzata: wychowawca świetlicy
  3. Bień Tadeusz: biologia, informatyka
  4. Bożek Joanna: psycholog szkolny
  5. Czubak Magdalena: matematyka, wychowawca kl. 6a
  6. Dominiak Małgorzata: edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IISPN, wychowawca świetlicy
  7. Durowska Danuta: wczesna edukacja, historia, WOS, wychowawca kl. III a, wychowawca świetlicy
  8. Folkierska-Żukowska Małgorzata: logopeda
  9. Gosińska Anna: j. polski, rewalidacja, wychowawca kl. VIISPN, logopeda, wychowawca świetlicy
  10. Grabowska-Stosik Aleksandra: wczesna edukacja, wychowawca kl. II b, religia, etyka,wychowawca świetlicy
  11. Gradowska Anna: historia, WOS, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca świetlicy
  12. Grunwald Monika: wczesna edukacja, j. angielski, wychowawca kl.ISPN
  13. Hyży Hanna: religia, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca świetlicy
  14. Kadelska Barbara: biblioteka
  15. Kasperek-Sut Jolanta: chemia
  16. Kitłowska-Kurpiel Marzena: logopedia
  17. Kondratowicz Karolina: nauczyciel wspomagający kl. IIa, wychowawca świetlicy
  18. Kucik Katarzyna: j. angielski
  19. Łomża Justyna: wczesna edukacja, wychowawca kl. IIISPN, wychowawca świetlicy
  20. Madejski Piotr: wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy
  21. Michna Patryk: wychowanie fizyczne
  22. Motyńska Joanna: j. niemiecki
  23. Murczak Lucyna: wychowawca świetlicy, rewalidacja
  24. Natucka Magdalena: edukacja wczesnoszkolna, wychowawca Ia, j. angielski, wychowawca świetlicy
  25. Onasch- Ptaszyńska Małgorzata: wczesna edukacja Ib, przyroda, geografia, wychowawca świetlicy
  26. Pankau Anna: wczesna edukacja, wychowawca kl. 0SPN, wychowawca świetlicy
  27. Paszkiewicz Iwona: j. polski, rewalidacja
  28. Petek Agnieszka: wczesna edukacja kl. Ic, j. angielski, wychowawca świetlicy
  29. Pranga Jolanta: zwolnienie lekarskie
  30. Reder Agnieszka: wychowanie przedszkolne,wychowawca oddziału 0a, j. angielski, wychowawca świetlicy
  31. Skrodziuk Zofia: biblioteka, j. polski, wychowawca kl. III LN, wychowawca świetlicy
  32. Somnicka Wioletta: pedagog szkolny
  33. Stefaniak Grażyna: j. polski, rewalidacja, wychowawca świetlicy
  34. Szafrańska Agata: fizyka, matematyka
  35. Szemplińska Justyna: nauczyciel wspomagający kl. IIIa, wychowawca świetlicy
  36. Szumińska Hanna: wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy
  37. Taranda Katarzyna: j. polski, wychowawca kl. VSPN, wychowawca świetlicy
  38. Wojtek-Tarasiewicz Anna: plastyka, technika, zaj. techniczne, WOK, wychowawca kl. IVSPN, wychowawca świetlicy
  39. Zasadzińska Magdalena: wczesna edukacja kl. IIa, wychowawca świetlicy
  40. Zegarlicka Edyta: wychowanie przedszkolne, wychowawca oddziału 0b
  41. Zydorek Hanna: nauczyciel wspomagający kl. IIc, wychowawca Świetlicy