1. Bielska Małgorzata: pedagog specjalny, technika, plastyka, wychowawczyni klasy 1NB
  2. Bień Tadeusz: biologia, informatyka, zajęcia komputerowe - urlop
  3. Bańcerek Katarzyna - wychowawczyni klasy 3a, wychowawca świetlicy
  4. Czubak Magdalena: matematyka, wychowawczyni klasy 5b
  5. Ćwiklińska Aneta - religia
  6. Danielowska Anna – wychowawczyni klasy 1a, wychowawca świetlicy
  7. Dobke-Buszman Małgorzata – język angielski, historia, e-Twinning
  8. Domagalska Jolanta – matematyka, wdż
  9. Dominiak Małgorzata: edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni klasy 2na, wychowawczyni świetlicy
  10. Dulak Joanna: wychowawca świetlicy
  11. Durowska Danuta: wczesna edukacja, historia, WOS, wychowawczyni kl. 1b, wychowawczyni świetlicy
  12. Dzwonkowska-Elminowska Klaudia: religia
  13. Fryszka Paweł: wychowawca świetlicy, etyka
  14. Galińska Olimpia: j. polski, wychowawca kl. 4b
  15. Gocel Małgorzata - nauczyciel współorganizujący kształcenie 6a, wychowawca świetlicy
  16. Gosińska Anna: wczesna edukacja, wychowawczyni klasy 2nb
  17. Grabowska-Stosik Aleksandra: wczesna edukacja, wychowawczyni kl. 3b, religia, etyka
  18. Gradowska Anna: historia, WOS, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawczyni świetlicy
  19. Gutowska Dominika: j. polski
  20. Hyży Hanna: urlop
  21. Jarzembowska Agata– wychowawca świetlicy
  22. Kajetaniak Anna: wychowawczyni kl. 5a, język angielski
  23. Kamiński Bartosz – wf, wychowawca świetlicy
  24. Kapusta Katarzyna: wychowawczyni klasy VII na, rewalidacja
  25. Kasperek-Sut Jolanta: chemia
  26. Kitłowska-Kurpiel Marzena: język polski, logopedia, wychowawczyni kl. 6nb
  27. Kołosowska Kamila– rewalidacja
  28. Kotula Kinga - logopedia
  29. Kondrat Anna – nauczyciel współorganizujący kształcenie IB
  30. Kowalczyk Mariusz: edukacja muzyczna, muzyka, informatyka, gimnastyka korekcyjna, wychowawca kl.4c
  31. Kozieł Katarzyna: urlop
  32. Łomża Justyna: wychowawca klasy 3NB, wychowawczyni świetlicy, rewalidacja
  33. Madejski Piotr: wychowanie fizyczne, wychowawca klasy VIa
  34. Malarewicz Grażyna – fizyka
  35. Manelska Dorota– j.niemiecki
  36. Michna Patryk: wychowanie fizyczne, rewalidacja
  37. Murczak Lucyna: nauczyciel współorganizujący kształcenie w klasie 3a, rewalidacja, pedagog specjalny
  38. Natucka Magdalena: j. angielski, wychowawca kl. 1NA
  39. Nowicka Agnieszka– psycholog
  40. Onasch- Ptaszyńska Małgorzata: przyroda, geografia, edukacja wczesnoszkolna
  41. Pankau Anna: urlop
  42. Petek Agnieszka: wczesna edukacja, wychowawczyni kl. 2b, j. angielski
  43. Podgórska Aleksandra: matematyka, edb,  wychowawczyni kl. 6C
  44. Popiołek Anna: edukacja wczesnokszkolna, wychowawczyni kl. 2c
  45. Powajbo-Gromadzka Magdalena: j. angielski, wychowawczyni kl. 6na
  46. Pranga Jolanta: wychowawczyni świetlicy - urlop
  47. Reder Agnieszka: , wychowanie przedszkolne, wychowawca klasy 0N, j. angielski
  48. Roman Urszula – wychowanie przedszkolne, wychowawczyni klasy Oa
  49. Sacewicz Maja- nauczyciel współorganizujący kształcenie 4c, logopedia 
  50. Skrodziuk Zofia: biblioteka
  51. Skrzypniak Karolina: urlop
  52. Somnicka Wioletta: pedagog szkolny
  53. Sosnowska Aleksandra: wychowawczyni kl. 5c, wychowanie fizyczne, nauczycielka świetlicy
  54. Stefaniak Grażyna: j. polski, wychowawczyni klasy 7a
  55. Sularz Iwona- nauczyciel współorganizujący kształcenie 7a, rewalidacja
  56. Szafrańska Agata: fizyka, matematyka, informatyka, zajęcia komputerowe - urlop
  57. Szemplińska Justyna: nauczycielka współorganizująca kształcenie w  kl. 4b, wychowawczyni świetlicy
  58. Szumińska Hanna: wychowanie fizyczne, wychowawczyni kl.6b, wychowawczyni świetlicy, rewalidacja
  59. Szymichowska Magdalena: przyroda, geografia, wychowawczyni klasy 5n
  60. Syrokwarz Monika– wychowawca świetlicy
  61. Taranda Katarzyna: j. polski, wychowawczyni kl. 8N
  62. Wilmański Paweł: j. niemiecki
  63. Wojtek-Tarasiewicz Anna: plastyka, technika
  64. Wysocka Aleksandra:  logopedia, nauczyciel współorganizujący kształcenie w kl.4a
  65. Zasadzińska Magdalena: wczesna edukacja, wychowawczyni klasy 2a, , rewalidacja
  66. Zegarlicka Edyta: wczesna edukacja - urlop
  67. Zydorek Hanna:  przyroda, biologia, chemia, wychowawczyni kl.4a