
W tym roku również przyłączyliśmy się do akcji "Szkoła do hymnu". W naszej szkole w języku polskim oraz polskim języku migowym. Zapraszamy do obejrzenia relacji na szkolnym profilu na FB: https://www.facebook.com/sp53gdynia/videos/530128544211393/
8 listopada uczniowie klasy czwartej przygotowali kotyliony, które mieli na sobie w chwili wspólnego odśpiewywania hymnu przez całą społeczność szkolną. Na zakończenie pracy nad kotylionami uczniowie zapozowali do zdjęcia:

8 listopada uczniowie klas 0 - III SPN poznali wartości odżywcze zawarte w jajkach i warzywach. Dzieci wykonały zwierzątka z jajek i warzyw - według własnego pomysłu. Po zdrowym śniadaniu uczniowie stworzyli kolorowe zwierzątka z wykorzystaniem papierowej formy w kształcie jajka.



6 listopada odwiedziliśmy Muzeum Miasta Gdynia. Uczniowie z klasy IV SPN i II A SP 53 zwiedzili wystawę i uczestniczyli w zajęciach pt.,, Historia pewnego nurka". Poznali podwodny świat Bałtyku i stworzyli plastyczną wizję dna morskiego.

Jesienne porządki, czyli godzina wychowawcza w klasie 7c. Sadzimy, sprzątamy i podlewamy... Jak to miło pobrudzić się w szkole...





