dzieci świetlicowe maja ogrom wyobraźni, kreatywności i dużo pomysłów 🤗

Odbyliśmy zajęcia laboratoryjne oraz warsztaty środowiskowe w porcie jachtowym. Super zajęcia, dużo wiedzy a na koniec zwiedziliśmy wystawę stałą Akwarium i poznaliśmy jego mieszkańców.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, uczy się, mikroskop i tekst

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i mikroskop

W piatek odbyły sie warsztaty psychologiczne dla uczniów klas IV i V na temat relacji i konfliktów rówieśniczych. Ogromnie dziękujemy Paniom z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 za przeprowadzenie zajęć 🙂

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób i tekst

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie uczą się, instrument muzyczny, książka, przymiar, szczypce i pałeczki

 

29 maja o godz. 17:00

odbędzie się zebranie Rady Rodziców


Serdecznie zapraszamy!