Jak chemia to oczywiście doświadczenia: sprawdzamy właściwości substancji, tworzymy mieszaniny, co się rozpuszcza w wodzie a co nie?

Jak odpowiedzialnie dbać o zwierzęta i uniknąć potencjalnego zagrożenia ze strony zwierząt? Dziś klasy 1na i 1nb odwiedził wyjątkowy gość - pies Hugo, który pomógł nam w nauce i dał też okazję to wspaniałej zabawy z psim przyjacielem.


W tym roku po raz kolejny przyłączyliśmy się do akcji ,,Sprzątanie świata".
Wielkie brawa dla naszych uczniów!!!










