4 października już od rana klasa trzecia zdążyła się dowiedzieć, że grzyby nie są roślinami, niektóre wcale nie muszą mieć kapelusza oraz, że są takie, których jeść absolutnie nie wolno! Pracowity poranek!


Memo językowe na angielskim. Liczb można się przecież uczyć przez zabawę :)

3 października klasa 4 podczas zajęć z przyrody przygotowała samodzielnie makietę miasta, a na jej podstawie plan z wykorzystaniem znaków kartograficznych.


Dzisiaj zeróweczka wraz z klasą OA z SP nr 53 wzięła udział w zajęciach edukacyjnych „Moje pierwsze kroki ze Strażą Miejską". Zapoznały się z pracą i zadaniami Straży Miejskiej oraz służb ratunkowych, zasadami powiadamiania służb i osób dorosłych, a także powtórzyły numery alarmowe.



Setna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości stała się okazją do tego, aby uczniowie głębiej zastanowili się nad znaczeniem słowa Polska czy patriotyzm.
Z tej okazji zachęcamy uczniów klas 0-III do wzięcia udziału w międzyszkolnym konkursie. Praca plastyczna powinna być wykonana w dowolnej technice na kartce formatu A3. Podpisane prace należy składać do 31 października do p. Onasch (sala nr 23). Już na szkolnym etapie przewidujemy nagrody.




