16 października uczniowie klasy I i II SP 49 wraz z uczniami klasy I b SP 53 mieli ogromną przyjemność uczestniczyć w bardzo ciekawych warsztatach poświęconych początkom Gdyni - miasta leżącego nad morzem. Dzieci dowiedziały się o szczegółach budowy gdyńskiego portu, a także poznały mieszkańców i roślinność Morza Bałtyckiego. Serdecznie dziękujemy przesympatycznej Pani Animatorce, która w bardzo interesujący sposób z szerokim uśmiechem przeprowadziła zajęcia z naszymi uczniami. Pozdrawiamy;-)



Szanowni Państwo!
W najbliższy czwartek 17 października zapraszamy Rodziców wszystkich naszych uczniów na spotkania z wychowawcami na godz. 17.00.
Nauka przez zabawę jest najskuteczniejsza. Uczniowie klasy piątej nie mają już żadnych problemów z nazwaniem rzeczy ze swojego plecaka po angielsku!

Drodzy Rodzice i Uczniowie,
Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły dziękują serdecznie za pamięć, piękne życzenia i słodki poczęstunek
z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

10 października obchodzimy Święto Drzewa. Takie piękne drzewa wykonali nasi uczniowie:





