Przypadek, niespodzianka, eksperyment, zaskoczenie - tak uczniowie z klasy VII bawili się tworząc organiczne prace malarskie.



Wszystkim życzymy wspaniałych i bezpiecznych ferii .... i chociaż odrobiny śniegu!
Do zobaczenia 27 stycznia !
20 grudnia odbył się Koncert Świąteczny poprzedzony Jasełkami w wykonaniu naszych uczniów. Poczuliśmy magię Świąt!












