My znów jesteśmy, aby podziwiać naszych Uczniów ❤JESTEŚMY Z WAS BARDZO DUMNI po raz kolejny!! ☺️☺️
Natalia, Paulina, Mateusz i Gucio! Gratulujemy waszych talentów. Wielkie wielkie brawa dla Was! 🤟🤟
 
 
 
Zebranie Rady Rodziców odbędzie się dnia 09.11.2022
 
o godzinie 17.00.
 
Zapraszamy wszystkich przedstawicieli klas.

 Wszystkim się podobają zajęcia podczas świetlicy i chcą jeszcze więcej

 

 

 

Klasa 0n rozmawiała dzis o zdrowym stylu życiu i wspólnie wykonała swoją wlasna piramidę żywienia.

 

 

Warsztaty stolarskie z Panem Wojtkiem. I to jest to, co lubimy najbardziej.