Pierwsze wydarzenie projektowe za nami! 
Wczoraj Pani Dorota Żywko poprowadziła dla nas fantastyczne zajęcia jogi! 

Plansza gimnastyczna na szkolnym poddaszu zamieniła się w strefę relaksu. Uczniowie klas 5A i 5N wzięli czynny udział i dzielnie wyginali swoje ciała. 


aktywacji naszego nowego placu na Wzgórzu (Hallera 9): Kolorowe Wzgórze.


Były wielkie klocki, małpi gaj, autka oraz zwierzątka. Wszyscy zwrócili szczesliwi oraz zmęczeni ![]()
![]()


Trochę zmęczeni ale zadowoleni odpoczeliśmy na lodach. Życzymy wszystkim dzieciom pięknego dnia ![]()
![]()









