Wszystkim Paniom i Dziewczynkom życzymy dzisiaj pięknego dnia!

Co to jest segregacja? Dlaczego segregujemy śmieci? Jak segregujemy śmieci?  Co to jest recykling? Oto pytania, na które odpowiadaliśmy 7 marca na warsztatach ekologicznych.

 

 

6 marca odbył się apel podsumowujący pierwsze półrocze :) Nagrody za 100% obecność i wysoką frekwencję, a to wszystko sfinansowane przez Radę Rodziców... Dziękujemy!

 

5 marca na lekcji przyrody w klasie czwartej wybuchały wulkany. Uczniowie mogli sprawdzić, jak wzrasta temperatura wewnątrz stożka oraz w jaki sposób zachowuje się lawa podczas erupcji.