Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapraszam jutro na godz. 8:40 na egzamin gimnazjalny z części językowej, który zostanie przeprowadzony przez zewnętrzne zespoły nadzorujące.

 

Jolanta Kasperek- Sut - dyrektor ZSO nr 6

 

P.S.

Przypominam o zabraniu czarnego długopisu i obowiązkowo legitymacji szkolnej.

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapraszam jutro na godz. 8:40 na egzamin gimnazjalny z części matematyczno-przyrodniczej, który zostanie przeprowadzony przez zewnętrzne zespoły nadzorujące.

 

Jolanta Kasperek- Sut - dyrektor ZSO nr 6

 

P.S.

Przypominam o zabraniu czarnego długopisu, linijki i obowiązkowo legitymacji szkolnej.

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapraszam jutro na godz. 8:40 na egzamin gimnazjalny z części humanistycznej, który zostanie przeprowadzony przez zewnętrzne zespoły nadzorujące.

 

Jolanta Kasperek- Sut - dyrektor ZSO nr 6

 

P.S.

Przypominam o zabraniu czarnego długopisu i obowiązkowo legitymacji szkolnej.

DRODZY RODZICE!

W ZWIĄZKU Z ROZPOCZĘTĄ W DNIU DZISIEJSZYM AKCJĄ STRAJKOWĄ, W KTÓREJ UDZIAŁ BIERZE 100% NAUCZYCIELI SZKOŁA NIE JEST W STANIE, W DNIU JUTRZEJSZYM , 9. KWIETNIA ZAPEWNIĆ REALIZACJI ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH I OPIEKUŃCZYCH.
W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ O ZROZUMIENIE SYTUACJI I W MIARĘ MOŻLIWOŚCI ZAPEWNIENIE OPIEKI DZIECIOM WE WŁASNYM ZAKRESIE.

O ZAISTNIAŁYCH ZMIANACH ZOSTANĄ PAŃSTWO NATYCHMIAST POINFORMOWANI.

                                      JOLANTA KASPEREK- SUT - DYREKTOR ZSO NR 6 W GDYNI

4 kwietnia zeróweczka zasiała świąteczną rzeżuchę.