A przy windzie już nikt nie pomyli piętra ;)

 

 

Jeszcze długo nie będzie pewnie tutaj tak, jak sobie wymarzyliśmy dla naszych uczniów, ale staramy się, żeby szatnia stała się bardziej przyjaznym miejscem - w ramach naszych bardzo skromnych środków i własnej pracy pani kierownik administracji i nauczycielek z pędzlem w dłoni 😉

 

 

Kilka dni pracy i jest! Wszystko dla naszych fantastycznych dzieciaków!

 

 

Cudownych wakacji pełnych przygód życzymy naszym wspaniałym uczniom!

 

Drodzy Rodzice, informujemy że uroczyste zakończenie roku szkolnego

odbędzie się 19 czerwca 2019 roku o godz. 9:30.