Jeszcze długo nie będzie pewnie tutaj tak, jak sobie wymarzyliśmy dla naszych uczniów, ale staramy się, żeby szatnia stała się bardziej przyjaznym miejscem - w ramach naszych bardzo skromnych środków i własnej pracy pani kierownik administracji i nauczycielek z pędzlem w dłoni 😉


Kilka dni pracy i jest! Wszystko dla naszych fantastycznych dzieciaków!


Drodzy Rodzice, informujemy że uroczyste zakończenie roku szkolnego
odbędzie się 19 czerwca 2019 roku o godz. 9:30.







