12 września mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pokazie karate. Było super!

 

Któż wakacji nie kojarzy z morzem! Dzisiaj na zajęciach plastycznych klasa I SPN "konstruowała" kolorowe statki metodą origami. Wcale nie było tak łatwo. Mimo to, humorek chłopakom dopisywał;)

 

 

A to środowe dokonania czwartoklasistów. Mieszanie barw mają opanowane!

 

 

12 września mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pokazie karate. Było super!

 

Zajęcia artystyczne to chyba nowa paska klasy czwartej. Tak skupieni pracowali 10 września: