30 września chłopcy mieli swoje wyjątkowe Święto! Poniżej pierwszaki ze słodkimi niespodziankami :) Wszystkiego najlepszego słodziaki!

 

Dzisiaj z okazji bardzo ważnego Święta odwiedziliśmy naszych kolegów z SP53 z warsztatami. Razem migaliśmy, uczyliśmy się i bawiliśmy.

 

 

 

 

Zapraszamy uczniów klas 3-7 SP 49 i SP 53 do udziału w konkursie ze znajomości tabliczki mnożenia już w najbliższy piątek. Powodzenia!

30 września tak minęła poniedziałkowa lekcja przyrody klasie czwartej w szkolnej warsztatowni :)

 

 

Tak było w świetlicy 26 września. Kreatywnie i radośnie!