Kolejny raz uczniowie klas 0 - III SPN przygotowali prace na konkurs plastyczny organizowany przez SP 34 w Gdyni. Tym razem dzieci opowiadały "plastycznie" o swoich przygodach. Zapraszamy do podziwiania:-)

Drodzy Rodzice!
Przypominamy, że w dniu 30 listopada upływa termin wpłat za obiady za miesiąc grudzień.
Z przyjemnością informujemy, że Samorząd Uczniowski naszej szkoły dołączył do akcji "Góra Grosza". Grosiki prosimy zostawiać u wychowawców :)

27 listopada uczniowie klas 0-3 rozpoczęli przygotowania do kiermaszu świątecznego. Powstały kartki świąteczne.







