Drodzy Rodzice, w najbliższy poniedziałek, 10 lutego na godz. 17:00 zapraszamy serdecznie na spotkania z wychowawcami podsumowujące pracę szkoły w I semestrze roku szkolnego.
Szanowni Państwo, z ogromną radością informujemy Was, że na naszym Kiermaszu Świątecznym zebraliśmy kwotę: 7248,52 zł. Wszystkim, którzy zaszczycili nas swoja obecnością i przyczynili się do uzyskania tak pokaźnej kwoty z całego serca dziękujemy.
Z wyrazami szacunku
Rada Rodziców ZSO nr 6
Nasi uczniowie z rąk Pani w-ce dyrektor Iwony Paszkiewicz otrzymali nagrody i wyróżnienia oraz drobne upominki zdobyte w konkursie plastycznym: II miejsce zajął Ksawery Sojka z kl. I, III miejsce zajęła Natalia Winiarska z kl. III. Wyróżnienia otrzymali: Małgorzata Karczewska, Lena Knerek oraz Adrian Stosik (kl. 0), Oliver Duszyński, Mateusz Leonarski, Jędrzej Ustowski oraz Artem Yanovskyi (kl.I), Franciszek Pelczar, Gustaw Bronk oraz Alan Lemanowicz (kl. II), Oskar Lemanowicz i Marek Iliszko (kl. III). Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!


Sposoby odżywiana, zależności pokarmowe - 3 lutego pracowity poniedziałkowy poranek w klasie 4 na przyrodzie.








