W związku z wystąpieniem zachorowań na koronawirusa na terenie Polski informujemy, że:
- Decyzją Rady Pedagogicznej zawieszamy wszystkie wyjścia, wyjazdy i zajęcia poza terenem szkoły do odwołania.
- Zawieszamy organizację konkursów i imprez międzyszkolnych organizowanych przez naszą szkołę.
- Obowiązkiem rodziców jest zgłaszanie do wychowawcy lub dyrektora szkoły wystąpienia u dzieci infekcji wirusowej oraz pozostawienie dziecka w domu do czasu wyleczenia.
Jednocześnie prosimy rodziców dzieci powracających z zagranicy o pozostawienie ich w domu przynajmniej na okres 14 dni.
Wszystkie nasze dzieci pracują indywidualnie z surdologopedą. 3 lutego Wiktor miał wyjątkowe trudne zadanie:


Dziękujemy za odwiedziny.
Miłe słowa i celne uwagi zmotywowały nas do dalszej pracy!
Po takich spotkaniach chce nam się jeszcze bardziej!
Do zobaczenia!






26 lutego po raz kolejny przyszłe surdologopedki ćwiczyły mówienie i słuchanie dźwięków z dziećmi z naszej szkoły:








