W związku z wystąpieniem zachorowań na koronawirusa na terenie Polski informujemy, że:

  1. Decyzją Rady Pedagogicznej zawieszamy wszystkie wyjścia, wyjazdy i zajęcia poza terenem szkoły do odwołania.
  2. Zawieszamy organizację konkursów i imprez międzyszkolnych organizowanych przez naszą szkołę.
  3. Obowiązkiem rodziców jest zgłaszanie do wychowawcy lub dyrektora szkoły wystąpienia u dzieci infekcji wirusowej oraz pozostawienie dziecka w domu do czasu wyleczenia.

 

Jednocześnie prosimy rodziców dzieci powracających z zagranicy o pozostawienie ich w domu przynajmniej na okres 14 dni.

Wszystkie nasze dzieci pracują indywidualnie z surdologopedą. 3 lutego Wiktor miał wyjątkowe trudne zadanie:

 

 

 

Dziękujemy za odwiedziny.

Miłe słowa i celne uwagi zmotywowały nas do dalszej pracy!

Po takich spotkaniach chce nam się jeszcze bardziej!

Do zobaczenia!

 

 

 

 

 

 

 

 

27 lutego klasa druga poznawała swoje korzenie:

 

 

26 lutego po raz kolejny przyszłe surdologopedki ćwiczyły mówienie i słuchanie dźwięków z dziećmi z naszej szkoły: