Mimo bardzo trudnej sytuacji nasi uczniowie uczą się, bawią, tworzą i - co najważniejsze - nie tracą humoru! Biorą udział w zajęciach logopedycznych, spotykają się online z p. psycholog i pedagog, dzielnie wykonują wszystkie zadania, udowadniają, że z powodzeniem można ćwiczyć we własnym pokoju. A my, nauczyciele, niezmiennie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i zrozumienie.






Szanowni Państwo !
Zgodnie z Rozporządzeniem MEN w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19, informuję, że zajęcia w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły odbywać się będą z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. O formach realizacji i planie zajęć dla poszczególnych klas wychowawcy poinformują uczniów i ich rodziców ( do środy, 25 marca 2020 ).
Będziemy Państwa informować na bieżąco na temat ewentualnych zmian.
Jolanta Kasperek - Sut
Szanowni Państwo!
W związku z zaistniałą sytuacją dziękuję za zrozumienie i współpracę.
W najbliższym czasie nauczyciele, wychowawcy przekażą Państwu informację na temat możliwości realizacji podstawy programowej przez dzieci w domach.
Bardzo prosimy o stosowanie się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia.
Życzę wszystkim zdrowia i wytrwałości.
Jolanta Kasperek- Sut
Drodzy Rodzice!
Informujemy, że w najbliższych dniach wychowawcy klas poinformują Państwa o możliwych formach i zakresie realizacji podstawy programowej w czasie zawieszenia zajęć szkolnych.
Drodzy Rodzice,
zgodnie z zaleceniem MEN od jutra tj. 12 marca do 25 marca zawieszamy zajęcia w szkole.
W dniach 12-13 marca organizujemy zajęcia opiekuńcze dla tych z Państwa, którzy nie mogą zorganizować opieki dla dzieci w tak krótkim czasie.
Jednocześnie informujemy, że rodzicom dzieci do 8 r.ż. przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy. Więcej informacji na temat zasiłku na stronie: www.zus.pl lub pod numerem infolinii: 225601600.
Prosimy o śledzenie informacji na naszej stornie internetowej.
Dyrektor szkoły
Jolanta Kasperek-Sut




