10 września w świetlicy powstały naszyjniki dla mamy,a nawet korony. Brawo kreatywne świetliczaki!

10 września klasa IVa stworzyła pierwsze jesienne prace:



9 września w klasie 4a i 4b mieliśmy młodych chemików:

Mała Lenka na lekcji języka angielskiego z p. Magdą.. Było radośnie i kolorowo 😀🎨

Klasa 4a  i 4b poznały 7 i 8 września narządy zmysłów. Jak widać skupiliśmy się na smaku i jego rozpoznawaniu 😋 Gorzka czekolada okazała się jednak niesmaczna 😉