Klasa 4b omawia pogodę i zjawiska atmosferyczne. Omówiliśmy wszystkie opady i osady oraz poznaliśmy zjawisko dyfuzji tworząc sztuczny deszcz.

Drodzy Rodzice, przekazujemy informacje dotyczące organizacji pracy szkoły w okresie 9-29 listopada:

1. Wszystkie oddziały naszej szkoły pracują w trybie stacjonarnym.

2. Dla uczniów pracujących w trybie stacjonarnym szkoła zapewni obiady. W poniedziałek prosimy rodziców o kontakt z sekretariatem w celu ustalenia opłaty za  miesiąc listopad. 

3. Dowozy są zorganizowane wg normalnych zasad.

                                                                       Życzymy wszystkim zdrowia i do zobaczenia. 

Drodzy Rodzice w związku z ogłoszonym o godz. 14:00 nowym rozporządzeniu dotyczącym nauki zdalnej informujemy, iż dokładne informacje na temat zasad i funkcjonowania szkoły w dn. 9-29 listopada ukażą się na naszej stronie internetowej w dniu jutrzejszym.

 

                                                             Jolanta Kasperek – Sut – dyrektor ZSO nr 6

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Od poniedziałku, 9 listopada szkoła odwiesza zajęcia. Zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem MEIN planujemy zajęcia w trybie stacjonarnym dla wszystkich klas szkoły dla dzieci niedosłyszących. Poniżej bliższe informacje na temat funkcjonowania szkoły. O ewentualnych modyfikacjach, wynikających ze zmian w rozporządzeniu będziemy na bieżąco informować.

                                                                                                                                                                                                                                                        Dyrektor ZSO6 w Gdyni

Klasy 0-VIII

Nauka stacjonarna wg dotychczasowego planu. Dowozy odbywają się bez zmian.

W przypadku nieobecności nauczyciela klas lekcje w zastępstwie prowadzi inny nauczyciel, nauczyciel ze świetlicy lub bibliotekarka.

Świetlica pracuje bez zmian, w godz. 7:20-8:00 i 11:30-15:30.

Kuchnia wydaje obiady dla klas obecnych w szkole.

Biblioteka szkolna pracuje bez zmian.

Pedagog i psycholog są dostępne w szkole w swoich stałych godzinach pracy. Zarówno rodzice, jak i uczniowie mogą umawiać się z paniami na spotkania online.

 

 

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

Działając na podstawie §18.ust.3 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach, za zgodą organu prowadzącego zawieszamy zajęcia w szkole na okres 2 tygodni, tj. od 26.10.2020 r do 6.11.2020 r.

Decyzja te spowodowana jest bardzo wysoką absencją wśród nauczycieli i pracowników obsługi. W związku z czym, nie mamy możliwości zapewnienia realizacji zajęć dydaktyczno –wychowawczych, opiekuńczych oraz bezpiecznych warunków pracy.

Na bieżąco będę Państwa informowała o ewentualnych zmianach sytuacji, w tym o rozpoczęciu nauczania zdalnego dla klas IV – VIII i powrocie klas O – III do szkoły.

Jednocześnie informujemy, iż rodzicom i opiekunom prawnym  dzieci do lat 8 przysługuje z tego tytułu zasiłek opiekuńczy. Link do wniosku >>tutaj<<.

 

                                                                               Jolanta Kasperek - Sut