Witamy po feriach! A w załączeniu przesyłamy kilka zdjęć odnowionej siłowni. Jeszcze tylko listewki przypodłogowe i zapraszamy, bo przecież sport to zdrowie! ![]()


Pierwszy etap za nami! Dzisiaj dokonaliśmy oficjalnego odbioru szybu windowego. W asyście naszych fantastycznych dzieciaków pani dyrektor Jolanta Kasperek - Sut, radna miasta Gdyni - pani Maja Wagner oraz inspektor nadzoru budowlanego - Pan Wiesław Cuban przecięli wstęgę.






Tuż przed feriami pracowaliśmy nad projektem pod hasłem "Tak słyszę cały ten świat". Nasza praca właśnie wyrusza do Warszawy. Niebawem więcej szczegółów. Na razie prosimy - trzymajcie za nas kciuki!
W piątek, 26 stycznia wspólnie bawiliśmy się na Balu Przebierańców. Były pląsy, tańce, wężyki i wiele konkursów. Wszyscy bawiliśmy się świetnie, każdemu dopisywał humor i uśmiech. Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji balu nauczycielom, uczennicom klas II gimnazjum, a przede wszystkim panu Lewandowskiemu, za przygotowanie sprzętu, i panu Madejskiemu za rolę wspaniałego didżeja. Już nie możemy się doczekać kolejnego balu..., szkoda, że to dopiero za rok.






