9 września klasa piąta miała żywą lekcję przyrody. Wybraliśmy się do lasu, przypomnieliśmy sobie nazwy roślin oraz budowę zewnętrzną drzewa, obserwowaliśmy przez lupę owady.


Klasa czwarta poznaje w tym tygodniu warsztat przyrodnika. 9 września zajęcia rozpoczęliśmy od eksperymentów. Czuliśmy się jak młodzi naukowcy w prawdziwym laboratorium.


5 września klasa czwarta rozpoczęła spotkania z przyrodą. Poznaliśmy jej składniki korzystając z ... zabawek. Nauka przez zabawę jest najlepsza!


Wszystkim naszym uczennicom i uczniom życzymy pasji odkrywania świata, niesłabnącej ciekawości oraz samych wspaniałych chwil w nowym roku szkolnym!



Serdecznie zapraszamy Uczniów wraz z Rodzicami na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego w poniedziałek 2 września:
godz. 9.00 - klasy IV-VII SP oraz liceum
godz. 10.00 - klasy I-III
godz. 11.00 - klasy O
Do zobaczenia!




