9 września klasa piąta miała żywą lekcję przyrody. Wybraliśmy się do lasu, przypomnieliśmy sobie nazwy roślin oraz budowę zewnętrzną drzewa, obserwowaliśmy przez lupę owady.

 

 

 

Klasa czwarta poznaje w tym tygodniu warsztat przyrodnika. 9 września zajęcia rozpoczęliśmy od eksperymentów. Czuliśmy się jak młodzi naukowcy w prawdziwym laboratorium.

 

 

5 września klasa czwarta rozpoczęła spotkania z przyrodą. Poznaliśmy jej składniki korzystając z ... zabawek. Nauka przez zabawę jest najlepsza!

 

 

Wszystkim naszym uczennicom i uczniom życzymy pasji odkrywania świata, niesłabnącej ciekawości oraz samych wspaniałych chwil w nowym roku szkolnym!

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy Uczniów wraz z Rodzicami na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego w poniedziałek 2 września:

godz. 9.00 - klasy IV-VII SP oraz liceum

godz. 10.00 - klasy I-III

godz. 11.00 - klasy O

 

Do zobaczenia!