Któż wakacji nie kojarzy z morzem! Dzisiaj na zajęciach plastycznych klasa I SPN "konstruowała" kolorowe statki metodą origami. Wcale nie było tak łatwo. Mimo to, humorek chłopakom dopisywał;)


Zajęcia artystyczne to chyba nowa paska klasy czwartej. Tak skupieni pracowali 10 września:










