Drodzy Rodzice, w najbliższą środę, 13 listopada, w godz. 17:00-18:00 zapraszamy na konsultacje w wychowawcami i nauczycielami.
4 listopada w klasie siódmej trwała praca nad modelem rzeźby mlodoglacjalnej. Temat rzeźby polodowcowej staje się znacznie łatwiejszy, jeśli zrezygnujemy z tradycyjnych metod nauczania :)


Popołudniami w świetlicy nigdy nie jest nudno! Ostatnio powstały takie fantastyczne miśki:









