20 listopada klasa 4 na j. polskim wykonała bardzo ważny plakat. Teraz już wszyscy uczniowie znają swoje prawa... W taki twórczy sposób obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Praw Dziecka.


"Kto Ty jesteś?" - to przedstawienie w wykonaniu uczniów naszej klasy 7 i klasy 6 z SP nr 53, które mieliśmy przyjemność obejrzeć 20 listopada. Byliście fantastyczni! Dziękujemy!!!!


Krótka migawka z zajęć plastycznych z organizatorem wystawy,, Sztuka niewidzenia "panem Mikołajem Harmozą. Wśród uczestników, uczniowie z klasy V i VII.

We wtorek 12 listopada wspaniali malarze z klasy IV i V malowali brzozy. Brawooo!!!!!



Zapraszamy Dzieci wraz z Rodzicami do udziału w Paradzie Niepodległości. To fantastyczna przygoda i dobra lekcja patriotyzmu. Możecie się Państwo przyłączyć do szkolnej delegacji. Spotykamy się w poniedziałek 11.11 o godz. 11.30 pod "Justynką" na ul. Starowiejskiej. Do zobaczenia!




