Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z koncertu: https://www.facebook.com/SzkolyNiedoslyszacychGdynia/videos/6273148899369990


Cudowna uroczystość, mnóstwo wzruszeń, wspaniałą atmosfera. Dziś mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w spotkaniu wigilijnym Gdyńskie Stowarzyszenie Osób Niesłyszących "EFFETHA" . Nasi uczniowie fantastycznie zaprezentowali się grając w jasełkach. Bardzo dziękujemy!


Szanowni Państwo,
Z ogromną przyjemnością Rada Rodziców informuje, że na Kiermaszu Świątecznym zebraliśmy:
11 817,56 zł
Wszystkim bardzo dziękujemy za poświęcenie swojego wolnego czasu i przyjście na Kiermasz, za mile spędzony wspólnie czas, za wszystkie przepyszne wypieki te słodkie i te słone i za wszystkie wpłaty, dzięki którym wyposażymy salę gimnastyczną w ściankę wspinaczkową.
Dziękujemy Dyrekcji i wszystkim pracownikom szkoły za pomoc w organizowaniu Kiermaszu i za obecność.
Do zobaczenia w przyszłym roku!
Rada Rodziców








