Zapoznali się z pracą aktorów, obejrzeli miejsca niedostępne dla widzów. Duże wrażenie zrobiły kostiumy i rekwizytornia. Na zakończenie spotkania mogli upamiętnić swój pobyt zdjęciem na scenie głównej.

Wyjście klas 4-7N do teatru Nowy Port Gdynia na przedstawienie „chłopcy z placu broni”.

Piękna sesja zdjęciowa z warsztatów mitologicznych, fotografka: Paulina Jędrzejczak










