25 maja 2015 uczniowie SP nr 49 świętowali Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji Rodzice mogli podziwiać swoje pociechy w przedstawieniu o „Złotej Rybce”. Dzieci przygotowały także wierszyki i własnoręcznie wykonane upominki dla swoich Rodziców. Po słodkim poczęstunku zaczęła się wspólna zabawa. Do atrakcji dnia należały między innymi takie aktywności, jak: losowanie i odgadywanie nazw przedmiotów z magicznego pudełka, kalambury w temacie zwierząt, krąg „powtórz mig i wymyśl własny”, rozpoznawanie swoich pociech „po kolanku”, karmienie Rodziców kisielem, a także przyszywanie guzików przez Tatusiów. Imprezę zakończyła wspólna sesja zdjęciowa dzieci z Rodzicami.
W imieniu dzieci bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym Rodzicom za wspólną zabawę, a także składamy najgorętsze życzenia z okazji ich święta!

Monika Grunwald